До завершення реєстрації на участь в Третьому національному конгресі «Ягідництво та кооперація» залишилось лише кілька днів! Про це наголошують організатори події – Асоціація «Ягідництво та кооперація-2019». Заявки на участь в заході прийматимуться тільки до 18 вересня включно.

 

Тож не втрачайте шанс приєднатися до професіоналів галузі! Для цього необхідно подати заявку, заповнивши форму реєстрації.

Нагадаємо, що Третій національний конгрес «Ягідництво та кооперація» відбудеться 19 та 20 вересня. Пленарна частина події проходитиме в м. Тернопіль в Українському домі «Перемога» (бул. Тараса Шевченка, 27). Програма першого дня вже повністю сформована і доступна на офіційному сайті події.

 

Паралельно з Конгресом проходитиме ярмарок крафтових виробів з ягід «Verry Berry».

 

Другий день конгресу «Ягідництво та кооперація» буде присвячений практичному бізнес-туру, в рамках якого делегати відвідають одразу три локації: ПП «Агроспецгосп», СОК «Файна Поляна» та цех із заморозки ягід «Файна Фрост».

 

Загалом на конгресі опікується близько 150 делегатів з України та країн СНД.

 

Генеральним партнером конгресу виступає проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток). Офіційний спонсор події – компанія Haygrove.

 

Генеральний медіа-партнер – журнал «Ягідник». Офіційну інформаційну підтримку надає Журнал «Агроіндустрія». Ексклюзивним медіа-партером виступає проект ProfiHort.

 

Більш докладно про Третій національний  конгрес «Ягідництво та кооперація» та ярмарок «Verry Berry» можна дізнатися на офіційному сайті події.

 

Для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.

 

 З питань партнерства та спонсорства звертайтесь, будь ласка за телефонами

(067) 476-37-42 та (067) 266-15-73, (067) 504-49-90

або пишіть на tetianasmirnova@uaberries.com.ua та info@uaberries.com.ua