Національний конгрес «Ягідництво та кооперація - 2021»: все найцікавіше та найважливіше в новому форматі! Асоціація «Ягідництво Україна» рада повідомити про старт реєстрації для участі в четвертому національному конгресі «Ягідництво та кооперація - 2021»! Цього року подія проходитиме в новому форматі, а саме - у синергії з Сімейним ягідним фестивалем ZAHID BERRY FEST!

Для участі в Національному конгрес «Ягідництво та кооперація – 2021»  просимо заповнити реєстраційну форму та оплатити участь або онлайн, або замовивши рахунок.

Вартість участі за одного делегата становить 1500 грн. До вартісті входить участь в пленарній частині заходу одного делегата, вітальна кава, обід, пакет учасника та участь в бізнес-турі 14 серпня.

Для учасників бойових дій участь в Конгресі як завжди безкоштовна. Для того, щоб зареєструватися, заповніть, будь-ласка, анкету учасника та надіслати на нашу адресу info@ifnc.com.ua  копію посвідчення. Після підтвердження реєстрації квиток буде надіслано на вашу електронну адресу.

Для членів Асоціації «Ягідництво України» діють знижки на участь в розмірі 15% та 25%.

Для учасників проєкту #ЕФКО діє знижка на участь в розмірі  25%.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що екскурсія в Яремче 13 серпня  оплачується додатково, коштує 300 грн з особи і доступна лише за попередньою реєстрацією! На екскурсію в Яремче знижки не розповсюджуються!

Для участі в якості спонсора просимо звертатися до організаторів.