Національний конгрес «Ягідництво та кооперація - 2021»: все найцікавіше та найважливіше в новому форматі! Асоціація «Ягідництво Україна» рада повідомити про старт реєстрації для участі в четвертому національному конгресі «Ягідництво та кооперація - 2021»! Цього року подія проходитиме в новому форматі, а саме - у синергії з Сімейним ягідним фестивалем ZAHID BERRY FEST!

Помилки, яких виробники нерідко припускаються при вирощуванні ягідних культур, є, як правило, доволі типовими. Проте, вони мають вкрай негативний вплив на урожайність та на якість продукції в кінцевому результаті. Про це зазначає Ганна Луцько, один з провідних агроконсультантів України, підбиваючи підсумки сезону-2019.

Однією з головних помилок, за словами спеціаліста, є той факт, що при виборі підходів до вибору агротехнологій аграрії нерідко забувають про природні властивості рослин, в тому числі про здатність до регенерації та самозахисту.

 

«Рослина – це живий досконалий організм, що має власний захисний механізм та здатність до самовідновлення. Використовуючи природній потенціал рослин, можна творити дива», – підкреслює Ганна Луцько.

 

Більш докладно про нові підходи в агротехнологіях, а також власним досвідом в цій сфері Ганна Луцько поділиться з учасниками Третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація» 19 вересня в Тернополі.

 

Нагадаємо, що паралельно з Конгресом проходитиме ярмарок крафтових виробів з ягід «Verry Berry». Другий день події, 20 вересня, буде присвячений практичному бізнес-туру.

 

Звертаємо Вашу увагу, що до 1 серпня 2019 діють пільгові умови реєстрації, а для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.

 

Генеральним партнером конгресу виступає проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток). Офіційний спонсор події – компанія Haygrove.

 

Генеральний медіа-партнер – журнал «Ягідник». Офіційну інформаційну підтримку надає Журнал «Агроіндустрія». Ексклюзивним медіа-партером виступає проект ProfiHort.

 

Детальніше про Третій національний  конгрес «Ягідництво та кооперація» та ярмарок «Verry Berry» можна дізнатися на офіційному сайті події.